SZKOŁA PODSTAWOWA

Home / SZKOŁA PODSTAWOWA


GRONO PEDAGOGICZNE KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Wychowawcy:
Klasa I a mgr Zuzanna Kamińska                 Klasa IV a mgr Dorota Wróbel-Garcarz
Klasa I b mgr Katarzyna Szuba                     Klasa IV b mgr Michalina Krzysztof
Klasa II mgr Kinga Baron                              Klasa V mgr Zofia Honisch
Klasa III a mgr Bożena Stolarczyk              Klasa VI mgr Iwona Rzepkowska-Firlus
Klasa III b mgr Katarzyna Zabłocka           Klasa VII dr Ewelina Pudełko

Religia: mgr Natalia Żurek; ks. Jarosław Staniszewski

Język polski:
mgr Aneta Mościcka kl. IV b
dr Ewelina Pudełko kl. IV a, V, VI, VII

Matematyka:
mgr Janina Chrzanowska kl. IV a, V, VI
mgr Agnieszka Nowak kl. VII
mgr Lucyna Polzer-Mizio kl. IV b

Język angielski: mgr Zofia Honisch, mgr Dorota Wróbel-Garcarz kl. IVA

Język niemiecki: mgr Zuzanna Kamińska

Język hiszpański: mgr Maria Sadłoń

Historia: mgr Elżbieta Stanek

Przyroda: mgr Iwona Rzepkowska-Firlus, mgr Bożena Halupczok kl. IVA

Biologia: mgr Małgorzata Blicharz

Geografia: mgr Jolanta Sanocka

Fizyka: mgr Mieczysława Szejna

Chemia: mgr Marzena Pawłowska

Informatyka: mgr Wiesław Bartoszek kl. I-VI; mgr Marzena Pawłowska kl. VII

Muzyka: siostra Mariola

Plastyka: mgr Agnieszka Urbaniak

Technika: mgr Wiesław Bartoszek

Wychowanie fizyczne:
mgr Iwona Rzepkowska-Firlus IAB (basen), IA (sala), III AB (basen), III B (sala), IVAB-V (sala), VI-VII (basen/sala),
mgr Michalina Krzysztof IVAB-V sala (chł), IV AB basen
mgr Małgorzata Walkowiak IAB (basen), IB (sala), III AB (basen), II (sala/basen), VI-VII (basen)
mgr Maciej Michniewicz IIIA (sala), VI-VII (sala/basen), IAB (basen), IIIAB (basen), IVAB (basen), V (basen)

Zajęcia teatralne: mgr Andrzej Skiba, mgr Maria Skiba

Gimnastyka korekcyjna: mgr Iwona Rzepkowska-Firlus

Psycholog: mgr Magdalena Mościcka

Pedagog: mgr Dorota Wróbel-Garcarz,

Zespół muzyczny: siostra Mariola

Nauczyciele wspomagający: mgr Joanna Kolano III A, mgr Anna Konieczna, mgr Małgorzata Pietruszka kl. V, mgr Sylwia Maciejewska IB

Rewalidacja: mgr Katarzyna Szuba; mgr Małgorzata Pietruszka; mgr Joanna Kolano; mgr Sylwia Maciejewska; mgr Anna Konieczna

Świetlica: mgr Michalina Krzysztof, mgr Katarzyna Zabłocka, mgr Bożena Stolarczyk, mgr Agnieszka Urbaniak, mgr Anna Konieczna