Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020
SZKOŁA PODSTAWOWA
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020
SZKOŁA PODSTAWOWA
Nazwa zajęć | Nauczyciel prowadzący | Dzień | lekcja/ godz. | Klasa |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki | Janina Chrzanowska
|
Poniedziałek
Piątek |
l.6
l.7 l.8 l.7 |
5B
6A 8AB 7A |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego | Aneta Mościcka
|
Środa
(lub w inny dzień po indywidualnym umówieniu się) |
l.8 | 6AB |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki | Lucyna Polzer-Mizio
|
wtorek
Piątek |
l.7
l.6 |
5A
6B |
Zajęcia wyrównawcze klas 1-3 |
Małgorzata Pietruszka Michalina Krzysztof Anna Jaksik Danuta Knaga Ewa Sokólska Bożena Halupczok
|
Środa
Wtorek Poniedziałek Poniedziałek Poniedziałek Piątek |
l.6
l.7 l.7 l.6 l.5 l.5 |
1A
1B 2B 3B 3A 2A |
zajęcia kształtujące kompetencje emocjonalno – społeczne |
Czech Ewelina Kostecka Renata |
Poniedziałek
Środa piątek |
l.6
l.5 l.6 |
4A
3AB 1AB-2AB |
Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne | Kinga Baron
|
Poniedziałek
Środa czwartek |
l.6
l.6 l.6 |
1AB
3AB 2AB |
Terapia logopedyczna | Kinga Baron
|
Poniedziałek
Środa czwartek |
l.7-l.8
l.7 l.7 |
Kl. 1-3 |
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego | Daria Pernal | 5AB | ||
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego
|
D. Wróbel-Garcarz | Czwartek | l.0 | |
Zajęcia z obcokrajowcami | Lucyna Polzer-Mizio
Daria Pernal |
wtorek
Poniedziałek |
l.1
l.8 |
8B |
|
ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA
Nazwa zajęć | Nauczyciel prowadzący | Dzień | lekcja/ godz. | Klasa |
Chórek
|
Renata Lerch | Wtorek | l.8 | |
Gitara dla początkujących
|
Renata Lerch | Środa | l.8 | |
Zespół muzyczny – w planie | ||||
Koło historyczne |
Kamil Halot | ………..
piątek |
l…..
l.7-l.8 |
4A,5B,6A
4-8 |
Koło astronomiczne |
Mieczysława Szejna | Kl. 1-3
Kl. 4-8 |
||
Gimnastyka korekcyjna |
Paweł Juszczyk | Środa
Środa wtorek |
l.6
l.7 l.7 |
Kl.1AB
Kl.2AB Kl.3AB |
SKS – piłka nożna |
Paweł Juszczyk
|
czwartek | l.6-l.7 | Kl.1-3 |
Teatr
|
Łukasz Szuba | wtorek | l.6-l.7
l.8-l.9 |
Kl.1-3
Kl.4-8 |
Robotyka (płatne) | piątek | 12.30-14.00
14.00-15.30 |
KL. 1-2, 6AB
KL.3AB,4A,5AB |
|
Szachy | Poniedziałek
|
11.45-12.30
12.35-13.20
|
KL.3AB
KL.1AB
|
|
CZWARTEK | 12.35-13.20
13.25-14.10 |
KL.2AB
KL.4-8 |
||
Tańce
|
Sandra Białkowska | Środa
CZWARTEK |
13.00-13.45
14.15-15.00 14.15-15.00 |
KL. 1-3
KL. 4-5 KL.6AB |
Koło plastyczne
|
Agnieszka Urbaniak | piątek | 14.30-15.15 | Kl. 4-8 |
Koło psychologiczne | Renata Kostecka | Środa | l.9 | LO+T |
Koło matematyczne | Lucyna Polzer-Mizio | Środa | l.8 | Kl. 5-6 |
Koło biologiczne | Lucyna Polzer-Mizio | Poniedziałek | l.7 | Kl. 5-6 |