ZAJĘCIA DODATKOWE

Home / ZAJĘCIA DODATKOWE


Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA

 ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2019/2020

SZKOŁA PODSTAWOWA 

Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień lekcja/ godz. Klasa
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Janina Chrzanowska

 

Poniedziałek

 

 

Piątek

l.6

l.7

l.8

l.7

5B

6A

8AB

7A

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Aneta Mościcka

 

Środa

(lub w inny dzień po indywidualnym umówieniu się)

l.8 6AB
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Lucyna Polzer-Mizio

 

wtorek

Piątek

l.7

l.6

5A

6B

Zajęcia wyrównawcze klas 1-3  

Małgorzata Pietruszka

Michalina Krzysztof

Anna Jaksik

Danuta Knaga

Ewa Sokólska

Bożena Halupczok

 

Środa

Wtorek

Poniedziałek

Poniedziałek

Poniedziałek

Piątek

l.6

l.7

l.7

l.6

l.5

l.5

1A

1B

2B

3B

3A

2A

zajęcia kształtujące kompetencje emocjonalno – społeczne  

Czech Ewelina

Kostecka Renata

Poniedziałek

Środa

piątek

l.6

l.5

l.6

4A

3AB

1AB-2AB

Zajęcia korekcyjno -kompensacyjne Kinga Baron

 

Poniedziałek

Środa

czwartek

l.6

l.6

l.6

1AB

3AB

2AB

Terapia logopedyczna Kinga Baron

 

Poniedziałek

Środa

czwartek

l.7-l.8

l.7

l.7

Kl. 1-3
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Daria Pernal     5AB
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

 

D. Wróbel-Garcarz Czwartek l.0  
Zajęcia z obcokrajowcami Lucyna Polzer-Mizio

Daria Pernal

wtorek

Poniedziałek

l.1

l.8

8B
 

 

       

ZAJĘCIA  ROZWIJAJĄCE  ZAINTERESOWANIA 

 

 Nazwa zajęć Nauczyciel prowadzący Dzień lekcja/ godz. Klasa
Chórek

 

Renata Lerch Wtorek l.8  
Gitara dla początkujących

 

Renata Lerch Środa l.8  
Zespół muzyczny  – w planie        
 

Koło historyczne

Kamil Halot ………..

piątek

l…..

l.7-l.8

4A,5B,6A

4-8

 

Koło astronomiczne

Mieczysława Szejna     Kl. 1-3

Kl. 4-8

 

Gimnastyka korekcyjna

Paweł Juszczyk Środa

Środa

wtorek

l.6

l.7

l.7

Kl.1AB

Kl.2AB

Kl.3AB

 

SKS – piłka nożna

 

Paweł Juszczyk

 

czwartek l.6-l.7 Kl.1-3
Teatr

 

Łukasz Szuba wtorek l.6-l.7

l.8-l.9

Kl.1-3

Kl.4-8

Robotyka (płatne)   piątek 12.30-14.00

 

14.00-15.30

KL. 1-2, 6AB

 

KL.3AB,4A,5AB

Szachy   Poniedziałek

 

11.45-12.30

12.35-13.20

 

KL.3AB

KL.1AB

 

CZWARTEK 12.35-13.20

13.25-14.10

KL.2AB

KL.4-8

Tańce

 

Sandra Białkowska Środa

 

CZWARTEK

13.00-13.45

14.15-15.00

14.15-15.00

KL. 1-3

KL. 4-5

KL.6AB

Koło plastyczne

 

Agnieszka Urbaniak piątek 14.30-15.15 Kl. 4-8
Koło psychologiczne Renata Kostecka Środa l.9 LO+T
Koło matematyczne Lucyna Polzer-Mizio Środa l.8 Kl. 5-6
Koło biologiczne Lucyna Polzer-Mizio Poniedziałek l.7 Kl. 5-6